top of page
maks -TR.png
maksimum
CEMSAN Conveyor Systems

35 yıllık sektör deneyimi ile üretim süreçlerinde hat başı, hat işlem ortası ve hat sonu otomasyon ve konveyör sistemleri projelendiriyoruz. Ürün yükleme, ürün boşaltma ve üretim alanları arasında taşıma işlemleri için sistemler, sevkiyat alanlarında hafif, orta ve ağır yüklerin operasyonel olarak dizilimi, endüstriyel tesislerde maliyetleri düşürmek ve uzak mesafe tesis içi aktarımında kullanılmak üzere akıllı sistemler üretiyoruz.

Ayrıştırma ve yönlendirme otomasyonlarının yanısıra profesyonel ekibimizle üretim hatlarında ve depolama bölümlerinde kullanılan son teknoloji konveyörler üretiyor; üretim hatlarında ayrıştırma ve hatlar arasında yapılan geçiş sistemlerimizle verimliliği ve üretkenliği arttırıyoruz.
 

Hangi sektör olursa olsun taşıma ihtiyacı olan firmalar çözümlerimizle birlikte zaman kayıplarını minimuma indirirken maliyetlerini de en uygun ve en düşük hale getiriyor, müşterilerimize son teknoloji konveyör sistemlerimiz sayesinde her zaman makisumum üretim, verimlilik ve hızlı sevkiyat sağlıyoruz.

Kalite kontrol sistemlerimizle uygun olmayan ürünlerin sistem dışına çıkarılmasını sağlayan konveyör sistemleri üretiyor, metal algılama, ağırlık ve ebat uygunsuzluklarını konveyöre entegreli dedektörler ve hassas sensörler sayesinde yönetiyoruz. Özel proje ürünlerimiz sayesinde taşınacak ürün ve ortam şartlarına ait bilgiler ışığında tasarlanan özel konveyörler üreterek müşteri ihtiyaçlarına bağlı özel çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

BLOG

ok-01.png

İletişim Formu

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

İletişim

Fabrika:

Telefon (Fabrika):

Telefon (Satış Ofisi):

Çalışma Saatleri:

E-Posta:

Saray Mahallesi 4.Cad. No:49

Kahramankazan / Ankara / TÜRKİYE

+90 312 801 02 22
+90 312 815 13 28

Hafta içi 08:00 - 18:15
Cumartesi - Pazar Kapalı

info@cemsan.net

Gelişmelerden Haberdar Olmak
İster misiniz?

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz!

Endüstriyel Çözümler

Tavuk İşleme

Feragatnameler

Çerez Politikası

Bizi Takip Edin

  • Linkedin
  • Youtube
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page