top of page

HAKKIMIZDA

CEMSAN  deneyimi ve yetkinliği ile sayısız yılı geride bırakan geleneksel bir firmadır. 32 yıldan daha fazla süredir, Ankara’daki uzmanlarımız tarafından kurulan ve devreye sokulan (Türkiye çapında 550’den fazla, dünya çapında 50'den fazla) modern entegre et tesisleri geliştirmekte, tasarlamakta ve üretmektedir.

 

Dünyanın her yerinden memnun müşterilerimiz, CEMSAN Makina’nın mesleki (profesyonel) bilgisine, yenilikleri geliştirmedeki kapasitesine, üretim kalitesine ve satış sonrası kusursuz hizmete güvenmektedirler.

 

Dünya pazarındaki varlığı ve deneyimleri, CEMSAN’nın dünya çapında küçük ve büyük et işleme tesislerinin özel gereksinimlerini karşılamasından kaynaklanmaktadır.CEMSAN özelleştirilmiş ve çok yönlü mezbaha teknolojisinde uzman çözüm ortağınızdır.

 

Büyüklüğü ne olursa olsun CEMSAN,  kasaplar ve kesimhaneler için tam bir ürün hattı sağlar. CEMSAN sistemleri endüstriyel güvenliğin yanı sıra hayvanların hijyen ve korunması ve işyeri ergonomisi için kapsamlı kalite standartlarına uygundur.

 

CEMSAN, yüksek kalitede üretim, yenilik, uygulama programlarında sağlam bir planlama anlamına gelir. Bireysel tercihler ve müşterilerimizin ihtiyaçları bizim birinci önceliğimizdir. Dünyanın her yerinden müşteriler, bu tam hizmet yaklaşımından memnundur.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN ETKİN ÇÖZÜMLER

CEMSAN; sığır, deve ve koyun için padok, kesim, et işleme, depolama, soğutma odaları ve taşıma sistemleri gibi en modern kesim ve entegre et işleme tesislerini tedarik eder. Şirketimizde, hijyene, ergonomiye, güvenliğe, kaliteye, hayvan sağlığına ve kasap sağlığına her montajımızda son derece önem veririz.

 

CEMSAN Entegre et tesisleri projelendirme, üretim, montaj ve satış sonrası hizmetlerde  en yüksek standartları karşılamaktadır. Müşterilerimizin rekabet güçleri, verimliliğimizi garanti etmektedir: Her tesis, insan ve sermaye kaynaklarının en iyi şekilde kullanılması için optimize edilmiştir.

 

İşbirliği ile gelişen deneyim: CEMSAN,  araştırma ve geliştirme Departmanı ve müşterilerimizle yoğun iletişimle beraber yenilikçi sistem çözümlerine en yeni bilimsel teknolojileri aktarmak için işbirliğini geliştirmektedir.

Think Prof-02.png
Hakkımızda
DÜNYA ÇAPINDA 550'DEN FAZLA
TAMAMLANMIŞ TESİS REFERANSI
Referans

İletişim Formu

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

İletişim

Fabrika:

Telefon (Fabrika):

Telefon (Satış Ofisi):

Çalışma Saatleri:

E-Posta:

Saray Mahallesi 4.Cad. No:49

Kahramankazan / Ankara / TÜRKİYE

+90 312 801 02 22
+90 312 815 13 28

Hafta içi 08:00 - 18:15
Cumartesi - Pazar Kapalı

info@cemsan.net

Gelişmelerden Haberdar Olmak
İster misiniz?

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz!

Endüstriyel Çözümler

Tavuk İşleme

Feragatnameler

Çerez Politikası

Bizi Takip Edin

  • Linkedin
  • Youtube
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page